Głośnik przenośny Esperanza BLUES EP147
Zdjęcia 4 |
Esperanza BLUES EP147 |
|
Przenośny bezprzewodowy zestaw głośnikowy z łączem Bluetooth, wbudowanym akumulatorem, odbiornikiem FM, czytnikiem kart i portem USB do odtwarzania plików z dysków USB. Charakteryzuje się stylowym wyglądem kompaktowej (grubość 40 mm) prostokątnej obudowy z tworzywa sztucznego z lamówką z tkaniny na przedniej płaszczyźnie. Producent pozycjonuje się jako produkt podstawowej kategorii cenowej, przeznaczony do słuchania muzyki w pomieszczeniach i na zewnątrz.
Przenośny zestaw głośników Esperanza BLUES EP147 doskonale poradzi sobie z odtwarzaniem ścieżek dźwiękowych z filmów czy filmów z dowolnych serwisów streamingowych na smartfonach, tabletach czy laptopach, których wbudowane głośniki przewyższa pod każdym względem. Kompaktowy dynamiczny sterownik o mocy 3 W w połączeniu ze wzmacniaczem klasy D zapewnia odpowiednie odtwarzanie audiobooków, podcastów i popularnych gatunków muzycznych. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 4.2 obsługuje stabilne połączenie cyfrowe ze źródłami w odległości do 10 m. Do połączenia analogowego służy wejście liniowe AUX IN z 3-pinowym złączem mini-Jack 3,5 mm. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń głosowych ze smartfona bez użycia rąk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza BLUES EP147
Wszystkie ceny 7 →Esperanza Głośnik bluetooth fm BLUES UGESPBEP0000147 | 29 zł |
Głośnik mobilny ESPERANZA EP147 Blues Czarny | 27 zł |
Głośnik ESPERANZA Blues, Bluetooth | 33 zł |
Esperanza Głośnik bluetooth fm BLUES 45918 | 29 zł |
Głośnik mobilny ESPERANZA EP147 Blues Czarny | 27 zł |
EP147 Esperanza głośnik bt fm blues | 30 zł |