Głośnik przenośny Esperanza Monsoon (EP145K)
Zdjęcia 4 |
Esperanza Monsoon |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Monsoon
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik mobilny ESPERANZA EP145K Monsoon Czarny | 20 zł |
Głośnik ESPERANZA EP145K Monsoon, Bluetooth | 22 zł |
EP145K Esperanza głośnik bt wodoodporny monsoon | 23 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →