Głośnik przenośny Esperanza Sakara EP155
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Esperanza Sakara EP155 |
|
Niedrogi i kompaktowy bezprzewodowy zestaw głośników mobilnych o średniej mocy z łączem Bluetooth, wbudowanym czytnikiem kart, odbiornikiem FM, portem USB do odtwarzania plików audio z wtykowych pendrive'ów, wygodnym paskiem do noszenia i podświetleniem LED. Pozycjonowany jako produkt w podstawowej kategorii cenowej roku 2023, skierowany do użytkowników dbających o budżet.
Możesz zabrać ze sobą ten lekki głośnik na spacer do parku, na plac zabaw, na piknik, do wiejskiego domu lub po prostu zostawić go w kuchni i słuchać ulubionego radia. Ponadto nadaje się do oglądania filmów lub filmów na smartfonach, tabletach, laptopach, których wbudowana akustyka często przewyższa głośność i jakość dźwięku. Przenośny głośnik mobilny Esperanza Sakara EP155 wykonany jest w stylowej plastikowej obudowie o niewielkich rozmiarach.
Wyposażony jest w energooszczędny wzmacniacz cyfrowy oraz aktywny przetwornik dynamiczny dostarczający moc aż do 10 W. Możliwość wykonania w pełni nagłośnionych pomieszczeń o powierzchni 13-18 m². Podłączenie zestawu głośnikowego do smartfonów, tabletów i laptopów zapewnia interfejs Bluetooth 5.0, który działa bezproblemowo w odległości do 10 m. Sygnał analogowy można dostarczyć poprzez złącze wejścia liniowego AUX IN. Wbudowany odtwarzacz MP3 może odtwarzać pliki WAV i MP3 z kart pamięci microSD do 32 GB oraz dysków USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Sakara EP155
Wszystkie ceny 8 →Esperanza EP155 BT FM LED RGB głośnik czarny 10 W | 117 zł |
Esperanza Głośnik BT LED RGB Sakara UGESPBE000EP155 | 60 zł |
Esperanza Głośnik BT LED RGB Sakara 107286 | 58 zł |
Esperanza Głośnik BT LED RGB Sakara 107286 | 60 zł |
Esperanza ESPERANZA GŁOŚNIK BLUETOOTH RGB SAKARA EP155 | 66 zł |