Suszarka Esperanza Aurora (EBH003)
Esperanza Aurora |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Aurora
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka do włosów ESPERANZA EBH003R | 23 zł |
Esperanza SUSZARKA DO WŁOSÓW 750W AURORA RÓŻOWA HPESPSUEBH0003P | 24 zł |
Suszarka do włosów ESPERANZA Aurora EBH003K | 32 zł |
Esperanza Aurora EBH003R czerwony AGDM-SUSZ-ESP-003 | 30 zł |
Suszarka ESPERANZA Aurora EBH003K Czarny | 38 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →