Szczotka Esperanza Kelly (EBP006)
Zdjęcia 4 |
Esperanza Kelly |
|
Maksymalna temperatura grzania to 230°C.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Kelly
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szczotka prostująca do włosów ESPERANZA Kelly EBP006 | 46 zł |
ESPERANZA Szczotka do prostowania włosów Esperanza Kelly EBP006 (kolor cza | 53 zł |
Szczotka do prostowania włosów Esperanza Kelly EBP006 (kolor czarny) | 47 zł |
Szczotka Esperanza prostująca włosy Kelly EBP006 | 41 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →