Lokówka Esperanza Diana (EBL005)
Esperanza Diana |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Diana
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza EBL005 Lokówka do włosów Diana 25 mm | 30 zł |
Esperanza LOKÓWKA DO WŁOSÓW 25MM DIANA EBL005 HPESPLOEBL00005 | 25 zł |
Esperanza LOKÓWKA DO WŁOSÓW 25MM DIANA EBL005 39224 | 30 zł |
Esperanza Lokówka Esperanza Diana EBL005 (25W; kolor czarny) | 36 zł |
Lokówka Esperanza Diana EBL005 (25W; kolor czarny) | 51 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Esperanza Diana
Ceny na Esperanza Diana |
---|---|---|---|---|
Esperanza Charlise | od 23 zł | 8 oferty | ||
Esperanza Scarlett | od 24 zł | 13 oferty | ||
Esperanza Diana | od 25 zł | 12 oferty | ||
Esperanza Penelope | od 31 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →