Projektor Epson EH-TW5825 (V11HA87040)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Domowy projektor multimedialny z rozdzielczością ramki Full HD (1920x1080 pikseli) i preinstalowaną inteligentną platformą Android TV. „Inteligentny” system umożliwia oglądanie treści multimedialnych w Internecie, a projektor obsługuje także pracę w roli głośnika Bluetooth. Model posiada matrycę 3LCD, zapewniającą jasne, wyraźne i bogate odwzorowanie kolorów. Ogólnie rzecz biorąc, jest w stanie wyświetlić ponad 1 miliard odcieni kolorów.
Epson EH-TW5825 wyposażony jest w długotrwałą lampę UHE o deklarowanym zasobie świecenia ponad 4,5 tys. godzin, a w trybie ekonomicznym jej żywotność przekracza 7,5 tys. godzin. Źródło światła modelu wytwarza maksymalną jasność około 2700 lm - wysokiej jakości projekcje gwarantują widoczność nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Jeśli chodzi o wielkość transmisji po przekątnej, projektor wyświetla obrazy na ekranach o przekątnej do 300 cali. Użytkownik ma dostęp do funkcji ręcznego ustawiania ostrości i przybliżania, ręcznej korekcji poziomych i pionowych zniekształceń trapezowych (w zakresie ±30°). Urządzenie zasilane jest tradycyjną siecią ze zwykłych domowych gniazdek.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Kup Epson EH-TW5825
Wszystkie ceny 7 →Epson EH-TW5825 PJ-EPS-345 | 3 845 zł |
Projektor EPSON EH-TW5825 | 3 845 zł |
Projektor Epson EH-TW5825 | 3 930 zł |
Acer PL2520i - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 411,10zł | 4 111 zł |
Epson Eh Tw5825 2700 Lumens 3lcd Projector Biały One Size / EU Plug V11HA8 | 5 582 zł |