Проєктор Epson EH-TW5825 (V11HA87040)
Відео 1Фото 7 |
Домашній мультимедійний проектор з роздільною здатністю кадру Full HD (1920х1080 пікселів) та попередньо встановленою смарт-платформою Android TV. "Розумна" система дозволяє налагодити перегляд медіаконтенту в режимі онлайн, також проектор підтримує роботу як Bluetooth-колонка. Модель обзавелася матрицею 3LCD, що забезпечує яскраву, чітку та насичену перенесення кольорів. Загалом вона здатна відобразити понад 1 млрд.
кольорових відтінків. Epson EH-TW5825 озброюється довговічною UHE-лампою із заявленим ресурсом понад 4.5 тис. годин свічення, а в економ-режимі термін її служби перевищує 7.5 тис. годин. Джерело світла моделі видає максимальну яскравість на рівні близько 2700 лм – якісні проекції гарантовано можна бачити навіть у незатемнених приміщеннях. У плані розмірів трансляцій по діагоналі проектор виводить зображення на екрани калібру до 300 дюймів. Користувачеві доступні функції ручного фокусування та масштабування, мануальної правки горизонтальних та вертикальних спотворень трапецієподібних (в межах ±30°). Пристрій отримує традиційне мережеве харчування від звичайних побутових розеток.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EH-TW5825
Усі ціни 7 →Epson EH-TW5825 PJ-EPS-345 | 3 845 zł |
Projektor EPSON EH-TW5825 | 3 845 zł |
Projektor Epson EH-TW5825 | 3 930 zł |
Acer PL2520i - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 411,10zł | 4 111 zł |
Epson Eh Tw5825 2700 Lumens 3lcd Projector Biały One Size / EU Plug V11HA8 | 5 582 zł |