Suszarka Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SP
Zdjęcia 6 |
Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka ELECTROLUX EW8H258SP PerfectCareSpecjalne cykle umożliwiające pielęgnację tkanin System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, a... więcejby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań. Mniej ciepła, więcej pielęgnacji System GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowę niższej niż w konwencjonalnyc Electro.plZłóż skargę | 2 698 zł |
Suszarka ELECTROLUX EW8H258SP PerfectCareSpecjalne cykle umożliwiające pielęgnację tkanin System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, a... więcejby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań. Mniej ciepła, więcej pielęgnacji System GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowę niższej niż w konwencjonalnyc Avans.plZłóż skargę | 2 698 zł |
Electrolux EW8H258SP PerfectCare 60cm 8kgBezpieczne użytkowanie:blo OleOle.plZłóż skargę | 2 698 zł |
Suszarka ELECTROLUX EW8H258SP PerfectCareSpecjalne cykle umożliwiające pielęgnację tkanin System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, a... więcejby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań. Mniej ciepła, więcej pielęgnacji System GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowę niższej niż w konwencjonalnyc Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 599 zł |
Electrolux EW8H258SP PerfectCare 60cm 8kgBezpieczeństwo użytkowania:blo RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 698 zł |
Seria Electrolux PerfectCare 800
od 2 885 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki
od 2 707 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
od 2 316 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 299 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 12 programów
od 3 199 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 239 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, klasa suszenia B
od 2 975 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 249 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów
od 2 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 73 dB, klasa energetyczna: A+++, C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 999 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 12 programów, klasa suszenia B
od 4 094 zł
pranie 10 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, poziom hałasu 76 dB, klasa B, klasa energetyczna: A, 14 programów
od 3 900 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 12 programów
od 2 175 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 599 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
od 3 494 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 3 397 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów
od 3 999 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 3 000 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
od 4 799 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 2 399 zł
pojemność: 9 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 12 programów, klasa suszenia B
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 549 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 14 programów, klasa suszenia B
od 2 689 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu А+++, kondensacyjna z pompą ciepła, suszenie parą, Oświetlenie wnętrza bębna, 16 programów, klasa suszenia B
od 2 699 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu А+++, kondensacyjna z pompą ciepła, 14 programów, klasa suszenia A
od 2 499 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 16 programów, klasa suszenia B
od 2 700 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kosz do suszenia, Oświetlenie wnętrza bębna, 15 programów, klasa suszenia B
od 2 644 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu А+++, kondensacyjna z pompą ciepła, suszenie parą, Oświetlenie wnętrza bębna, kontrola internetowa, 15 programów, klasa suszenia A
od 2 500 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 15 programów, klasa suszenia B
od 2 600 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu А+++, kondensacyjna z pompą ciepła, suszenie parą, Oświetlenie wnętrza bębna, 16 programów, klasa suszenia B
od 2 599 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 15 programów, klasa suszenia B
od 2 729 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, 15 programów, klasa suszenia B
od 2 144 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, suszenie parą, Oświetlenie wnętrza bębna, 15 programów, klasa suszenia B
od 2 399 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu А+++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 15 programów