Сушильна машина Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SP
Фото 6 |
Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 800 EW8H258SP
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka ELECTROLUX EW8H258SP PerfectCareSpecjalne cykle umożliwiające pielęgnację tkanin System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, a... щеby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań. Mniej ciepła, więcej pielęgnacji System GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowę niższej niż w konwencjonalnyc Electro.plПоскаржитись | 2 698 zł |
Suszarka ELECTROLUX EW8H258SP PerfectCareSpecjalne cykle umożliwiające pielęgnację tkanin System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, a... щеby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań. Mniej ciepła, więcej pielęgnacji System GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowę niższej niż w konwencjonalnyc Avans.plПоскаржитись | 2 698 zł |
Electrolux EW8H258SP PerfectCare 60cm 8kgBezpieczne użytkowanie:blo OleOle.plПоскаржитись | 2 698 zł |
Suszarka ELECTROLUX EW8H258SP PerfectCareSpecjalne cykle umożliwiające pielęgnację tkanin System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, a... щеby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań. Mniej ciepła, więcej pielęgnacji System GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowę niższej niż w konwencjonalnyc Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 599 zł |
Electrolux EW8H258SP PerfectCare 60cm 8kgBezpieczeństwo użytkowania:blo RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 698 zł |
Серія Electrolux PerfectCare 800
від 2 885 zł
вертикальне завантаження, прання 6 кг, віджим 1300 об/хв, клас B, шум 79 дБ, клас C, енергоефективність: A, 14 програм, без сушки
від 2 707 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 12 програм, клас сушіння B
від 2 316 zł
вертикальне завантаження, прання 7 кг, віджим 1300 об/хв, клас B, шум 79 дБ, енергоефективність: C, 14 програм, без сушки, прання паром
від 2 299 zł
обсяг завантаження: 9 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, 12 програм
від 3 199 zł
прання 9 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 75 дБ, енергоефективність: A, низька витрата води, 14 програм, без сушки, прання паром
від 2 239 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, клас сушіння B
від 2 975 zł
прання 8 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 75 дБ, енергоефективність: A, 14 програм, без сушки, прання паром
від 2 399 zł
обсяг завантаження: 9 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 12 програм, клас сушіння B
від 2 199 zł
прання 8 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 73 дБ, енергоефективність: A+++, C, 14 програм, без сушки, прання паром
від 2 279 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 12 програм, клас сушіння B
від 2 175 zł
прання 9 кг, віджим 1200 об/хв, клас B, шум 75 дБ, енергоефективність: A+++, низька витрата води, 14 програм, без сушки, прання паром
від 2 899 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, 12 програм, клас сушіння B
від 4 094 zł
прання 10 кг, сушіння 6 кг, віджим 1600 об/хв, клас A, шум 76 дБ, клас B, енергоефективність: A, 14 програм
від 2 249 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 12 програм
від 4 094 zł
прання 9 кг, віджим 1600 об/хв, клас B, шум 76 дБ, енергоефективність: A, низька витрата води, 14 програм, без сушки, прання паром, Wi-Fi
від 1 999 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, 12 програм, клас сушіння B
від 3 494 zł
прання 9 кг, віджим 1400 об/хв, клас B, шум 75 дБ, енергоефективність: A, низька витрата води, 14 програм, без сушки, прання паром, Wi-Fi
від 3 900 zł
обсяг завантаження: 9 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, 12 програм
від 3 999 zł
прання 10 кг, віджим 1600 об/хв, клас B, шум 76 дБ, енергоефективність: A, 16 програм, без сушки, прання паром
від 2 599 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 12 програм, клас сушіння B
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 549 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, 14 програм, клас сушіння B
від 2 689 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання А+++, конденсаційна з тепловим насосом, сушка з парою, підсвічування барабана, 16 програм, клас сушіння B
від 2 699 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання А+++, конденсаційна з тепловим насосом, 14 програм, клас сушіння A
від 2 499 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 16 програм, клас сушіння B
від 2 700 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, кошик для сушіння, підсвічування барабана, 15 програм, клас сушіння B
від 2 644 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання А+++, конденсаційна з тепловим насосом, сушка з парою, підсвічування барабана, управління з Інтернету, 15 програм, клас сушіння A
від 2 500 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 15 програм, клас сушіння B
від 2 199 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання А+++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, 14 програм, клас сушіння B
від 2 600 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання А+++, конденсаційна з тепловим насосом, сушка з парою, підсвічування барабана, 16 програм, клас сушіння B
від 2 599 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, підсвічування барабана, 15 програм, клас сушіння B
від 2 729 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, 15 програм, клас сушіння B
від 2 144 zł
обсяг завантаження: 8 кг, енергоспоживання A++, конденсаційна з тепловим насосом, сушка з парою, підсвічування барабана, 15 програм, клас сушіння B