Płyta grzewcza Electrolux EIV 63440 BS srebrny (949 596 835)
Zdjęcia 3 |
Electrolux EIV 63440 BS srebrny biały srebrny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux EIV 63440 BS srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Bridge 600 SLIM-FIT EIV63440BS | 1 849 zł |
Electrolux Slim-fit EIV63440BS 59cm | 1 849 zł |
Płyta grzewcza Electrolux EIV63440BS | 2 276 zł |
Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIV63440BS | 2 069 zł |
Electrolux Slim-fit EIV63440BS 59cm | 1 849 zł |
Modyfikacje Electrolux EIV 63440 BS
Ceny na Electrolux EIV 63440 BS |
---|---|---|---|---|
Electrolux EIV 63440 BW biały | od 1 919 zł | 11 oferty | ||
Electrolux EIV 63440 BS srebrny | od 1 849 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →