Chłodzenie EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
Zdjęcia 13 |
EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
Rodzaj:blok wodny CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1700
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EKWB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EKWB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EK-Quantum Velocity Intel 1700 nikiel blok wodny procesora plexi 383110985 | 668 zł |
EK Water Blocks EK-Quantum Velocity² D-RGB - 1700 Nickel + Plexi | 694 zł |
EK Water Blocks EK-Quantum Velocity² D-RGB - 1700 Nickel + Plexi | 849 zł |
Blok wodny procesora EK-Quantum Velocity² Intel 1700 Nickel + Plexi | 871 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Acryl | 840 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →