Система охолодження EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
Фото 13 |
EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
Тип:водоблок CPU
Призначення:для процесора
Socket Intel:1700
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EKWB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EKWB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EK-Quantum Velocity Intel 1700 nikiel blok wodny procesora plexi 383110985 | 668 zł |
EK Water Blocks EK-Quantum Velocity² D-RGB - 1700 Nickel + Plexi | 694 zł |
EK Water Blocks EK-Quantum Velocity² D-RGB - 1700 Nickel + Plexi | 849 zł |
Blok wodny procesora EK-Quantum Velocity² Intel 1700 Nickel + Plexi | 871 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! EKWB EK-Quantum Velocity D-RGB - 1700 Nickel + Acryl | 840 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →