Chłodzenie wodne EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB White
Wideo 3Zdjęcia 27 |
EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB White
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2300 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB White
Ceny na EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB White |
---|---|---|---|---|
EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB White | od 622 zł | 2 oferty | ||
EKWB EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB | od 615 zł | 2 oferty | ||
EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - White | od 896 zł | 4 oferty | ||
EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB | od 698 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →