Wiertarko-wkrętarka Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-i +22 (1x2.5 Ah) (4514220)
Zdjęcia 3 |
Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-i +22 (1x2.5 Ah) akum. 1 szt. 2.5 Ah , walizka, komplet bitów i wiertełakum. 2 szt. 1.5 Ah , worek, bez bitów i wierteł |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-i +22 (1x2.5 Ah)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem TE-CD 18/2 Li 22 1x25Ah | 595 zł |
Einhell Te-cd 18/2 Li Cordless Screwdriver Drill Posrebrzany 4514220 | 506 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD 18 V 1 x akumulator 2.5 Ah | 621 zł |
Modyfikacje Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-i +22 (1x2.5 Ah)
Ceny na Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-i +22 (1x2.5 Ah) |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-i +22 (1x2.5 Ah) | od 506 zł | 3 oferty | ||
Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-i Kit | od 575 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →