Edifier TWS 1 Pro
Wideo 8Zdjęcia 26 |
Edifier TWS 1 Pro |
|
Ulepszona modyfikacja modelu TWS 1 marki Edifier, która otrzymała wsparcie dla zaawansowanego kodeka audio aptX Adaptive. Korzystając z niego, możesz liczyć na wysokiej jakości brzmienie kompozycji muzycznych różnych gatunków, dodatkowo słuchawki wytwarzają zauważalnie bogaty bas. Edifier TWS 1 Pro posiada dynamiczne przetworniki 6 mm z membraną wykonaną z poliuretanu i tytanu, obsługuje wygodne sterowanie dotykowe, a konstrukcja modelu zapewnia obsługę redukcji szumów cVc dla mikrofonów.
Słuchawki łączą się ze źródłami dźwięku za pomocą bezprzewodowego protokołu Bluetooth v 5.2 o stabilnym promieniu komunikacji 10 m. Pod względem autonomii mamy jedne z najtrwalszych słuchawek dousznych TWS – same słuchawki mogą pracować około 12 godzin, etui ładujące wydłuża żywotność baterii podczas słuchania muzyki aż do 42 godzin. Co więcej, dosłownie w 10 minut. W takim przypadku słuchawki gromadzą energię wystarczającą na kolejne 2 godziny pracy. Jako bonus, model otrzymał niezawodną ochronę przed kurzem i wilgocią w stopniu IP65.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Kup Edifier TWS 1 Pro
Wszystkie ceny 30 →Edifier Pro Wireless Bluetooth Headphones (dark grey) | 211 zł |
Dokanałowe Edifier TWS1 Pro Beżowe SL-BT-EIE-018 | 159 zł |
Słuchawki dokanałowe EDIFIER TWS1 PRO Szary | 149 zł |
Edifier Słuchawki TWS Edifier TWS1 Pro (beżowe) | 169 zł |