Patelnia Edenberg EB-13027 22 cm
Zdjęcia 7 |
Edenberg EB-13027 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edenberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edenberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Edenberg EB-13027
Ceny na Edenberg EB-13027 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-13026 20 cm | od 194 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13027 22 cm | od 203 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13028 24 cm | od 215 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13029 26 cm | od 230 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13030 28 cm | od 239 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →