Pompa powierzchniowa EBARA Compact A/8
EBARA Compact A/8 odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EBARA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EBARA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EBARA Compact A/8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/8G jednofazowy 230V poziom | 1 811 zł |
Grupa druku Compact AM/8G z Presscomfort 1 wielokomórkowa pozioma pompa wi | 2 251 zł |
Grupa ciśnienia Compact AM/8G z Presscomfort 1 wielokomórkowa pozioma pomp | 1 604 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/8G jednofazowy 230V poziom | 2 230 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/8G jednofazowy 230V poziom | 2 251 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy powierzchniowej EBARA Compact A/8:
- Maksymalna temperatura otoczenia - 40 °C
- Modele z oznaczeniem AM - wyposażone w silnik jednofazowy
Modyfikacje EBARA Compact A/8
Ceny na EBARA Compact A/8 |
---|---|---|---|---|
EBARA Compact A/6 | od 1 519 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/8 | od 1 604 zł | 5 oferty | ||
EBARA Compact A/10 | od 1 951 zł | 4 oferty | ||
EBARA Compact A/12 | od 1 614 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/15 | od 2 784 zł | 5 oferty | ||
EBARA Compact B/12 | od 2 742 zł | 4 oferty | ||
EBARA Compact B/15 | od 2 765 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →