Pompa powierzchniowa EBARA Compact B/15
EBARA Compact B/15 odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EBARA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EBARA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EBARA Compact B/15
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact BM/15G jednofazowy 230V pozio | 3 829 zł |
Grupa ciśnieniowa Compact BM/15G z Presscomfort 1 wielocelulozowa pompa wi | 2 763 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact BM/15G jednofazowy 230V pozio | 3 299 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact BM/15G jednofazowy 230V pozio | 2 838 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact BM/15G jednofazowy 230V pozio | 3 352 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy powierzchniowej EBARA Compact B/15:
- Maksymalna temperatura otoczenia - 40 °C
- Modele z oznaczeniem AM - wyposażone w silnik jednofazowy
Modyfikacje EBARA Compact B/15
Ceny na EBARA Compact B/15 |
---|---|---|---|---|
EBARA Compact A/6 | od 776 zł | 7 oferty | ||
EBARA Compact A/8 | od 1 604 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/10 | od 1 950 zł | 4 oferty | ||
EBARA Compact A/12 | od 1 614 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/15 | od 2 784 zł | 5 oferty | ||
EBARA Compact B/12 | od 2 742 zł | 4 oferty | ||
EBARA Compact B/15 | od 2 763 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →