Pompa powierzchniowa EBARA Compact A/4
Produkt jest niedostępny 833 zł Rodzaj: pompa powierzchniowa; Przeznaczenie: woda czysta; Maks. wydajność (l/h): 4800; Wysokość podnoszenia (m): 21; Moc silnika (W): 300; Klasa zabezpieczenia (IP): 44; Kraj pochodzenia marki: Japonia; Materiał wirnika / rotora: tworzywo sztuczne; Wymiary (mm): 308x184x166; Waga (kg): 8.4 |
EBARA Compact A/4 odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EBARA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EBARA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy powierzchniowej EBARA Compact A/4:
- Maksymalna temperatura otoczenia - 40 °C
- Modele z oznaczeniem AM - wyposażone w silnik jednofazowy
Modyfikacje EBARA Compact A/4
Ceny na EBARA Compact A/4 |
---|---|---|---|---|
EBARA Compact A/6 | od 776 zł | 7 oferty | ||
EBARA Compact A/8 | od 1 607 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/10 | od 1 950 zł | 5 oferty | ||
EBARA Compact A/12 | od 1 614 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/15 | od 2 784 zł | 5 oferty | ||
EBARA Compact B/12 | od 2 742 zł | 4 oferty | ||
EBARA Compact B/15 | od 2 763 zł | 5 oferty |