Поверхневий насос EBARA Compact A/8
EBARA Compact A/8 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EBARA Compact A/8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/8G jednofazowy 230V poziom | 1 811 zł |
Grupa druku Compact AM/8G z Presscomfort 1 wielokomórkowa pozioma pompa wi | 2 251 zł |
Grupa ciśnienia Compact AM/8G z Presscomfort 1 wielokomórkowa pozioma pomp | 1 604 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/8G jednofazowy 230V poziom | 2 230 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/8G jednofazowy 230V poziom | 2 251 zł |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса EBARA Compact A/8:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом AM — оснащені однофазним двигуном
Модификації EBARA Compact A/8
Ціни на EBARA Compact A/8 |
---|---|---|---|---|
EBARA Compact A/6 | від 1 519 zł | 6 пропозицій | ||
EBARA Compact A/8 | від 1 604 zł | 5 пропозицій | ||
EBARA Compact A/10 | від 1 951 zł | 4 пропозиції | ||
EBARA Compact A/12 | від 1 614 zł | 6 пропозицій | ||
EBARA Compact A/15 | від 2 784 zł | 5 пропозицій | ||
EBARA Compact B/12 | від 2 742 zł | 4 пропозиції | ||
EBARA Compact B/15 | від 2 765 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →