Pompa powierzchniowa EBARA Compact A/6
EBARA Compact A/6 odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EBARA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EBARA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EBARA Compact A/6
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grupa ciśnieniowa Compact AM/6G z Presscomfort 1 wielocelulozowa pompa wir | 1 575 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/6G jednofazowy 230V poziom | 2 444 zł |
Grupa ciśnienia Compact AM/6G z systemem kontroli wody z 1 odśrodkową pomp | 1 519 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/6G jednofazowy 230V poziom | 2 356 zł |
Grupa ciśnieniowa Compact AM/6G z Presscomfort 1 wielocelulozowa pompa wir | 1 821 zł |
Bardzo cicha grupa ciśnieniowa model Compact AM/6G jednofazowy 230V poziom | 2 089 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy powierzchniowej EBARA Compact A/6:
- Maksymalna temperatura otoczenia - 40 °C
- Modele z oznaczeniem AM - wyposażone w silnik jednofazowy
Modyfikacje EBARA Compact A/6
Ceny na EBARA Compact A/6 |
---|---|---|---|---|
EBARA Compact A/6 | od 1 519 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/8 | od 1 604 zł | 5 oferty | ||
EBARA Compact A/10 | od 1 951 zł | 4 oferty | ||
EBARA Compact A/12 | od 1 614 zł | 6 oferty | ||
EBARA Compact A/15 | od 2 784 zł | 5 oferty | ||
EBARA Compact B/12 | od 2 742 zł | 4 oferty | ||
EBARA Compact B/15 | od 2 765 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →