Pompa powierzchniowa EBARA 2CDX 120/20
EBARA 2CDX 120/20 odśrodkowa 4.8 m³/h 41 m 9 m³/h 55 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EBARA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EBARA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EBARA 2CDX 120/20
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Presscomfort 623GP02102425 jednofazowa pompa wirnikowa model 2CDXM 120/20G | 2 013 zł |
Presscomfort 623GP01101550 jednofazowa pompa wirnikowa model 2CDXM 120/20G | 2 208 zł |
Presscomfort 623GP01101220 jednofazowa pompa wirnikowa model 2CDXM 120/20G | 2 111 zł |
Presscomfort 623GP01103320 jednofazowa pompa wirnikowa model 2CDXM 120/20G | 2 151 zł |
Presscomfort 623GP01101320 jednofazowa pompa wirnikowa model 2CDXM 120/20G | 2 013 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje modelu:
- Modele o indeksie 2CDXm są wyposażone w silnik jednofazowy. Jednocześnie wymiary i waga pompy różnią się (patrz tabela wymiarów)
Modyfikacje EBARA 2CDX 120/20
Ceny na EBARA 2CDX 120/20 |
---|---|---|---|---|
EBARA 2CDX 70/10 | od 3 427 zł | 1 oferta | ||
EBARA 2CDX 120/20 | od 1 433 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →