Czytnik kart pamięci Digitus DA-70322
Digitus DA-70322 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DA-70322
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus Czytnik kart 6-portowy USB 2.0, uniwersalny, Czarno-srebrny AMASSC | 39 zł |
Digitus Czytnik kart 6-portowy USB 2.0, uniwersalny, Czarno-srebrny 113517 | 39 zł |
Czytnik kart DA-70322-2 USB 2.0, uniwersalny, czar DA-70322-2 | 36 zł |
Czytnik Digitus Czytnik kart DIGITUS DA-70322-2 USB 2.0, uniwersalny, czar | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →