Bity / nasadki DeWALT DWMT74737-0
Wideo 1Zdjęcia 16 |
DeWALT DWMT74737-0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWMT74737-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw nasadek udarowych DEWALT DWMT74737-0 | 180 zł |
Zestaw nasadek udarowych DEWALT DWMT74737-0 | 177 zł |
Dewalt Nasadka 1/2' Udarowa Kpl. 7El. | 168 zł |
ZESTAW NASADEK UDAROWYCH 1/2'' 7 EL. | 225 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →