Bity / nasadki DeWALT DT70717
Zdjęcia 3 |
DeWALT DT70717 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DT70717
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt DT70717 Zestaw Bitów/Końcówek 40 Części DT70717-QZ | 86 zł |
Zestaw bitów DEWALT DT70717-QZ (40 szt.) | 100 zł |
Zestaw końcówek 40 elem. DEWALT DT70717 | 130 zł |
Dewalt Dewalt Zestaw końcówek 40cz. | 115 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →