Piła tarczowa DeWALT DCS578X2
Wideo 2Zdjęcia 8 |
DeWALT DCS578X2 akum. brakwalizka (torba) / akum. 2 szt. 2 Ah walizka (torba) / akum. 2 szt. 3 Ah walizka (torba) / akum. brak |
|
W zestawie znajdują się akumulatory systemu XR VLEXVOLT, które są w stanie dostarczyć napięcie 54 V (2 Ah) lub 18 V (6 Ah).
Model DCS578N jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, natomiast model DCS578T2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah / 54 V), ładowarką i etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCS578X2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka tarczowa DEWALT DCS578X2-QW | 3 268 zł |
Dewalt Dewalt Flexvolt pilarka tarczowa 54v flexvolt 2x9,0ah dcs578x2 | 3 526 zł |
Pilarka tarczowa DEWALT DCS578X2-QW | 3 268 zł |
Pilarka tarczowa Dewalt DCS578X2 54 V 190 mm | 3 255 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCS578X2
Ceny na DeWALT DCS578X2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCS578N | od 1 275 zł | 5 oferty | ||
DeWALT DCS578T2 | od 2 765 zł | 4 oferty | ||
DeWALT DCS578X2 | od 3 163 zł | 10 oferty | ||
DeWALT DCS578NT | od 1 307 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →