Piła tarczowa DeWALT DCS577N
Zdjęcia 5 |
DeWALT DCS577N akum. brakwalizka (torba) / akum. 2 szt. 2 Ah |
|
Model DCS577N jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i torby, a model DCS577T2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah / 54 V), ładowarką i torbą
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCS577N
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka Tarczowa 54V Tarcza 190mm Body DCS577N DeWalt DCS577N-XJ | 1 713 zł |
Dewalt Dewalt Flexvolt pilarka tarczowa 54v 190mm bez akumulatorów i ładow | 2 039 zł |
Pilarka tarczowa DEWALT FlexVolt, 54V, 18V, 190 mm | 1 840 zł |
Dewalt Pilarka Tarczowa Akumulatorowa Wysokoobro. 190Mm Xr 54V 0*Ah DW DCS | 1 834 zł |
PILARKA TARCZOWA AKUMULATOROWA WYSOKOOBRO. 190MM XR 54V 0*AH | 1 948 zł |
DeWalt DCS577N-XJ | 1 910 zł |
Modyfikacje DeWALT DCS577N
Ceny na DeWALT DCS577N |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCS577N | od 1 713 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCS577T2 | od 3 135 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →