Klucz udarowy DeWALT DCF899HP2
Wideo 1Zdjęcia 4 |
DeWALT DCF899HP2 |
|
DCF899N jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui; DCF899NT jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z futerałem; Model DCF899P2 zawiera 2 akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCF899HP2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulatorowy klucz udarowy DEWALT DCF899HP2, 1/2' | 2 026 zł |
Dewalt Dewalt Klucz udarowy 18v 1/2' 950nm 3-biegi 2 x 5,0ah li-ion dcf899 | 2 077 zł |
Klucz udarowy 1/2" 18V 950Nm DCF899HP2 DeWalt / 2 x 5Ah | 2 169 zł |
DEWALT KLUCZ UDAROWY 18V 1/2" 950Nm 3-BIEGI 2 x 5,0Ah LI-ION DCF899HP2 | 2 487 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCF899HP2
Ceny na DeWALT DCF899HP2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCF899HP2 | od 2 026 zł | 5 oferty | ||
DeWALT DCF899HN | od 1 140 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCF899HNT | od 1 348 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →