Plecak Deuter Superbike 14 EXP SL 18 l (32104)
Zdjęcia 4 |
Deuter Superbike 14 EXP SL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Superbike 14 EXP SL 18 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deuter Deuter Superbike EXP 14 SL Black Plecak Black 3203021-7000 | 370 zł |
Deuter Plecak Rowerowy Superbike 14 Exp SL | 499 zł |
Deuter Deuter Superbike EXP 14 SL Paprika Plecak Orange 3203021-9004 | 388 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Deuter Superbike 14 EXP SL:
- Opis modelu dotyczy sezonu 2014. W sprzedaży w sklepach internetowych mogą być dostępne modele na inny sezon
- Artykuł 32104-3312 - 2014, kolor niebieski
- Artykuł 32104-4700 - 2014, kolor czarny
PolecamyPorównaj w tabeli →