Amplituner Denon AVC-X8500H
Wideo 15Zdjęcia 14 |
Denon AVC-X8500H
Rodzaj:amplituner AV, 13.2
Moc na kanał:150 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:7 RCA, 8 HDMI, 2 optical
Obsługa dekodera DTS Virtual: X. Obsługa AirPlay 2 z zainstalowanym najnowszym oprogramowaniem.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AVC-X8500H
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denon AVC-X8500H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amplituner Denon AVC-X8500HA, Kolor: Silver | 16 999 zł |
Denon AVC-X8500HA Amplituner Kina Domowego 13.2 WiFi, AirPlay, HEOS | 19 999 zł |
Denon AVC-X8500HA Silver Amplituner Kina Domowego 13.2 WiFi, AirPlay, HEOS | 19 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →