Laptop Dell Vostro 16 5630
Wideo 12Zdjęcia 9 | od 3 714 do 4 836 zł Wyświetlacz:16 ", 1920x1200 (16:10) Procesor:Core i5, 1340P, 1.4 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 80EUs Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD M.2, 256 / 512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro Waga laptopa:1.9 kg |
Modyfikacje Dell Vostro 16 5630 2
N1..B5630EMEA01 | Core i5 | 1340P | 8 GB | Iris Xe Graphics G7 80EUs | SSD M.2 | 256 GB | 3 714 .. 4 325 zł | Porównaj ceny 14 |
N1..B5630EMEA01 | Core i5 | 1340P | 8 GB | Iris Xe Graphics G7 80EUs | SSD M.2 | 512 GB | 4 069 .. 4 836 zł | Porównaj ceny 16 |
Wideo recenzje
Nowy Laptop Dell Vostro 5630 | Unboxing Vostro 5630 #shorts #shortsvideo #laptop
30 maja 20232 410 przegląd
Dell Vostro 5630: Najlepszy laptop dla biznesu | Netland Computers
14 lipca 20236 669 przegląd
Dell Inspiron 5630 13th Gen Core i5 Laptop Gaming Review | Best Laptop Under ₹ 75000 [Hindi]
3 lipca 20233 513 przegląd
️ How to open Dell Vostro 16 5630 - disassembly and upgrade options
22 lipca 20237 185 przegląd
Dell i5 1340plaptop 16gb ram 512 SSD 16 inch display #shortsviral #dell #ytviralshorts
10 czerwca 2023367 przegląd
Dell Vostro 5630 Business Laptop
14 lipca 202311 162 przegląd
New Dell Vostro 5630 Intel Core i5/i7 13th Generation Laptop Unboxing and Full review
15 maja 202313 710 przegląd
Dell Inspiron 5630 Laptop Unboxing & Review CORE I5 13TH GEN | Best Laptop For Students
7 czerwca 20233 990 przegląd
Dell Inspiron 5630 13th Generation Intel Core i5 i7 processor Unboxing and Full review
16 maja 202313 429 przegląd
Dell 13th gen laptop Unboxing | Dell Vostro 16 5630 Laptop Unboxing | Intel Core i7, 16inch | LT HUB
25 sierpnia 20238 866 przegląd
Dell 13th gen laptop Unboxing | Dell Inspiron 16 5630 Laptop Unboxing | Intel Core i7-1360P | LT HUB
28 lipca 202314 860 przegląd
Dell Vostro 5630 (2023) vs Dell Inspiron 16 5630 (2023)
20 kwietnia 202328 642 przegląd
Polecamy
od 4 069 zł
16 ", 1920x1200 (16:10), *VA, Core i5, 1340P, 1.4 GHz, RAM 8 GB, LPDDR5, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, 1.9 kg
od 18 999 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, pamięć RAM 32 GB, dysk 2048 GB, waga 1.95 kg
od 6 136 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.51 kg
od 5 260 zł
wyświetlacz 13.6 ", 2560x1664, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.24 kg
od 4 095 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 649 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4050, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 299 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 / RTX 3060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.6 kg
od 1 298 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 / 512 GB, waga 1.74 kg
od 3 935 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2 kg
od 4 749 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.7 kg
od 5 699 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M2, GPU M2 10-Core, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 - 1024 GB, waga 1.51 kg
od 2 999 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5 / Core i7, GPU GTX 1650 - RTX 3050 Ti, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.3 kg