Monitor Dell G3223D 31.5 " czarny
Wideo 11Zdjęcia 10 |
31,5-calowy monitor firmy Dell to idealne rozwiązanie do gier i korzystania z multimediów. Model z domieszką konwencjonalności plasuje się na pograniczu średniego i zaawansowanego segmentu cenowego. Wyświetlacz oparty jest na pseudo 10-bitowej (8 bitów + FRC) matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Oprócz szerokich kątów widzenia warto podkreślić przyzwoitą gamę barw oraz podwyższony poziom jasności, do szczytowych wartości 400 cd/m².
Zapewniło to certyfikat DisplayHDR 400 i możliwość cieszenia się bardzo głębokimi i bogatymi kolorami podczas odtwarzania treści HDR. Monitor Dell G3223D ma wszystkie aktualne skłonności do gier, w tym wysoki „herc” (165 Hz), szybką reakcję (1 ms), obsługę dwóch technologii synchronizacji jednocześnie - zarówno NVIDIA G-Sync, jak i AMD FreeSync Premium Pro. Graczom spodobają się również opcje profilu, takie jak Night Vision, licznik FPS, celownik i timer. W celu ochrony wzroku wyeliminowano migotanie podświetlenia oraz zmniejszono intensywność niebieskiej poświaty. Dodatkowe atuty modelu to regulowana podstawka (obrót + zmiana wysokości), obecność huba USB z szybkim ładowaniem, niebieskie podświetlenie tylnej części obudowy oraz port USB C (DisplayPort Alt Mode) z kompletnym okablowaniem.
Kup Dell G3223D 31.5 " czarny
Dell Monitor do gier G3223D 315 cala 2560 x 1440 LED LCD IPS 1 ms 165 Hz 4 | 2 068 zł |
Monitor DELL G3223D 31.5" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 810 zł |
Monitor DELL G3223D 31.5" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 810 zł |