Kocioł na paliwo stałe Defro Gamma 20 20 kW
Wideo 5Zdjęcia 2 |
Defro Gamma 20 20 kW
Zasilanie:paliwo stale
Montaż:stojący, jednofunkcyjny
Moc kotła:20 kW, powierzchnia ~ 160 m²
Objętość podajnika:146 kg
Komora spalania:otwarte, komin 180 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Gamma 20
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Defro Gamma 20
Ceny na Defro Gamma 20 |
---|---|---|---|---|
Defro Gamma 10 10 kW | od 13 997 zł | 1 oferta | ||
Defro Gamma 15 15 kW | od 13 997 zł | 1 oferta | ||
Defro Gamma 20 20 kW | od 15 295 zł | 1 oferta | ||
Defro Gamma 25 25 kW | od 16 986 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →