Циркуляційний насос Grundfos ALPHA2 25-40N-180 4 м 1 1/2"
Grundfos ALPHA2 25-40N-180 4 м
1 1/2"
4 м
1 1/2"
6.2 м 1 1/2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2400 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:22 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ALPHA2 25-40N-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos ALPHA2 25-40N-180 4 м 1 1/2"
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grundfos circulator alpha2 25-40 n 180 mm | 2 849 zł |
Grundfos POMPA ALPHA2 25-40 N 180 1x230V 50Hz 6H | 2 033 zł |
Grundfos circulator alpha2 25-40 n 130 mm | 3 655 zł |
Модификації Grundfos ALPHA2 25-40N-180
Ціни на Grundfos ALPHA2 25-40N-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos ALPHA2 25-40N-180 4 м 1 1/2" | від 2 033 zł | 4 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA2 25-60N-180 6.2 м 1 1/2" | від 3 272 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →