Kocioł na paliwo stałe Defro EKO Mini 11 11 kW
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Defro EKO Mini 11 11 kW
Zasilanie:paliwo stale
Montaż:stojący, jednofunkcyjny
Moc kotła:11 kW, powierzchnia ~ 88 m²
Objętość podajnika:132 kg
Komora spalania:otwarte, komin 160 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EKO Mini 11
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Defro EKO Mini 11
Ceny na Defro EKO Mini 11 |
---|---|---|---|---|
Defro EKO Mini 11 11 kW | od 10 849 zł | 1 oferta | ||
Defro EKO Mini 15 15 kW | od 11 355 zł | 1 oferta | ||
Defro EKO Mini 20 20 kW | od 12 890 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →