Kocioł na paliwo stałe Defro DWS 12 12 kW
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Defro DWS 12 12 kW
Zasilanie:paliwo stale
Montaż:stojący, jednofunkcyjny
Moc kotła:12 kW, powierzchnia ~ 96 m²
Komora spalania:otwarte, komin 160 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DWS 12
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Defro DWS 12
Ceny na Defro DWS 12 |
---|---|---|---|---|
Defro DWS 12 12 kW | od 7 100 zł | 1 oferta | ||
Defro DWS 17 17 kW | od 8 359 zł | 1 oferta | ||
Defro DWS 22 22 kW | od 11 778 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →