Zasilacz Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L (DP-GD-DQ750-M-V2L)
Zdjęcia 11 |
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Kup Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L
Wszystkie ceny 19 →DEEP COOL DQ750-M-V2L Zasilacz PC 750 W w pełni modułowa konstrukcja certy | 401 zł |
DeepCool DQ DQ750-M-V2L Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - 80 Plus | 480 zł |
Zasilacz DEEPCOOL DQ750-M-V2L 750W 80 Plus Gold | 407 zł |
Zasilacz DeepCool DQ750-M-V2L | 505 zł |
Chińska marka DeepCool weszła na rynek zasilaczy dopiero w 2014 roku, jednak trudno nazwać ją nowicjuszem. Pierwsze modele firmy natychmiast przyciągnęły uwagę dzięki obudowie Channel Well Technology, po czym DeepCool zaczęła systematycznie podbijać niedrogi segment dzięki popularnym hitom Aurora i Nova. Tym razem do naszego testu trafiła nowość 2020 roku – zasilacz modułowy o mocy 750 W ze „złotej” serii DQ-M-V2L.
Pod względem obwodów i funkcjonalności mamy doskonałe urządzenie średniej klasy, które łączy w sobie wiele udanych rozwiązań inżynierskich, japońskie kondensatory i przetworniki DC-DC. Zalety modelu to certyfikat 80+ Gold, wysoka obciążalność kanału +12V (prawie 100% nominalnego), wysokiej jakości elektronika oraz oficjalna 10-letnia gwarancja. Potencjalnie jest to solidna podstawa do optymalnej konfiguracji gier z kartami graficznymi o kalibrze RTX 3060 i wyższym.
Warto również zwrócić uwagę na długie przewody i pętle odpływowe, które w razie potrzeby można odłączyć (zgodnie ze specyfikacją jest to zasilacz modułowy), dobry zestaw dostępnych złączy oraz zestaw dostawczy. Jedynie wyntylator okazał się niejednoznaczny. Aż do obciążenia 600 W nie przypomina o sobie, jednak gdy tylko przekroczysz Rubicon, komfort akustyczny jest zauważalnie obniżony. Najwyraźniej chodzi o zastosowanie wentylatora na łożysku ślizgowym. Jednak podobne systemy chłodzenia stosuje wiele innych rozwiązań tej klasy, bo naprawdę ciche zasilacze z certyfikatem Gold Plus kosztują 2 – 3 razy więcej.
Modyfikacje Deepcool DQ M-V2L
Ceny na Deepcool DQ M-V2L |
---|---|---|---|---|
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L | od 399 zł | 19 oferty | ||
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L WH | od 471 zł | 9 oferty | ||
Deepcool DQ M-V2L DQ850-M-V2L | od 492 zł | 7 oferty |