Opona letnia Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Debica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Debica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona letnia Dębica PRESTO HP 2 w rozmiarze 215/55R16 | 429 zł |
Debica Presto HP 2 ( 215/55 R16 97Y XL ) 542404 | 459 zł |
Opona Dębica 215/55R16 PRESTO HP 2 97 Y XL - opony letnie 542404 | 419 zł |
Debica Presto HP 2 (215/55 R16 97Y) 542404 | 389 zł |
Debica Presto HP 2 ( 215/55 R16 97Y XL ) | 459 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y
Ceny na Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 215/55 R16 93V | od 389 zł | 6 oferty | ||
Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y | od 389 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →