Opona całoroczna Debica Navigator 3 225/65 R17 102H
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Debica Navigator 3 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H |
|
Całoroczne opony osobowe polskiej marki Dębica, której wsparciem cieszy się renomowana firma-matka Goodyear. W modelu zastosowano popularną technikę z symetrycznym wzorem bieżnika w kształcie litery „V” alfabetu łacińskiego. Wyraźna orientacja odgrywa decydującą rolę podczas pokonywania śliskich dróg i poruszania się po mokrych nawierzchniach. Bieżnik szybko oczyszcza się ze śniegu i wody, zapewnia zwiększoną odporność na aquaplaning oraz poprawia przyczepność i skuteczność hamowania opon.
Klocki bieżnika Dębicy Navigator 3 225/65 R17 102H posiadają wiele falistych lameli z krawędziami tnącymi nachylonymi w różnych kierunkach – takie rozwiązanie konstrukcyjne zwiększa efektywność trakcji w kierunku wzdłużnym i poprzecznym. Zoptymalizowana w modelu mieszanka gumy polimerowej jest odporna na ścieranie i zmiany temperatury. Ponadto opona generuje minimalną ilość ciepła podczas toczenia i zużywa minimalną ilość energii, co skutkuje oszczędnością paliwa. Model należy traktować jako niedrogie, uniwersalne rozwiązanie z myślą o całorocznej eksploatacji bez konieczności sezonowej „zmiany obuwia”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Debica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Debica.
Kup Debica Navigator 3 225/65 R17 102H
Debica Navigator3 (225/65 R17 102H) 579155 | 459 zł |
Debica Navigator3 ( 225/65 R17 102H ) 579155 | 489 zł |
Opona Dębica 225/65R17 NAVIGATOR 3 102 H M+S 3PMSF - opony całoroczne 5791 | 419 zł |
Debica Navigator3 ( 225/65 R17 102H ) | 479 zł |
Opona wielosezonowa DĘBICA NAVIGATOR 3 225/65R17 102H | 394 zł |
Modyfikacje Debica Navigator 3 225/65 R17 102H
Ceny na Debica Navigator 3 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Debica Navigator 3 225/65 R17 102H | od 394 zł | 6 oferty |