Klawiatura
Das Keyboard 6 Professional Brown Switch
Zdjęcia 7 |
Das Keyboard 6 Professional Brown Switch Cherry MX Blue (Clicky)Cherry MX Brown (Tactile) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Das Keyboard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Das Keyboard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Das Keyboard 6 Professional Brown Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Profesjonalna przewodowa klawiatura mechaniczna - brązowy przełącznik Cher | 903 zł |
Das Keyboard 6 Professional MX Brown - ND - Klawiatury - Nordycki - Czarny | 999 zł |
Das Keyboard DKB 6 Professional MX LED brązowy DE DK6ABSLEDMXBDEX | 903 zł |
Das Keyboard 6 Professional MX Brown - USEU - Klawiatury - Angielski - USA | 999 zł |
Das Keyboard 6 Professional MX Brown - DE - Klawiatury - Niemcy - Czarny | 999 zł |
Modyfikacje Das Keyboard 6 Professional
Ceny na Das Keyboard 6 Professional |
---|---|---|---|---|
Das Keyboard 6 Professional Blue Switch | od 903 zł | 4 oferty | ||
Das Keyboard 6 Professional Brown Switch | od 903 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →