Klawiatura
Roccat Vulcan Pro Tactile Switch
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Roccat Vulcan Pro Tactile Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roccat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roccat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roccat Vulcan Pro Tactile Switch
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROCCAT Vulcan Pro Pełny rozmiar Linear Red Switch układ US ROC-12-536 | 518 zł |
Roccat Vulcan Pro Aimo KL-G-ROC-033 | 715 zł |
Klawiatura ROCCAT Vulcan Pro Aimo | 718 zł |
Klawiatura ROCCAT Vulcan Pro Aimo ROC-12-536 | 712 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →