Switch D-Link DXS-1210-12TC
Zdjęcia 4 |
D-Link DXS-1210-12TC 10 GE / 4 SFP12 10GE / 2 SFP+ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DXS-1210-12TC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Switch D-Link DXS-1210-12TC/E | 7 768 zł |
D-Link DXS-1210-12TC | 7 247 zł |
D-link Dxs-1210-12tc/e Swtich Posrebrzany | 7 938 zł |
Modyfikacje D-Link DXS-1210-12TC
Ceny na D-Link DXS-1210-12TC |
---|---|---|---|---|
D-Link DXS-1210-12TC | od 7 768 zł | 3 oferty | ||
D-Link DXS-1210-16TC | od 9 167 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →