Комутатор D-Link DXS-1210-12TC
Фото 4 |
D-Link DXS-1210-12TC 10 GE / 4 SFP12 10GE / 2 SFP+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DXS-1210-12TC
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Switch D-Link DXS-1210-12TC/E | 7 768 zł |
D-Link DXS-1210-12TC | 7 247 zł |
D-link Dxs-1210-12tc/e Swtich Posrebrzany | 7 938 zł |
Модификації D-Link DXS-1210-12TC
Ціни на D-Link DXS-1210-12TC |
---|---|---|---|---|
D-Link DXS-1210-12TC | від 7 768 zł | 3 пропозиції | ||
D-Link DXS-1210-16TC | від 9 167 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →