Комутатор D-Link DGS-1250-28X
Фото 9 |
D-Link DGS-1250-28X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1250-28X
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link DGS-1250-28X/E 28-portowy Layer 2/3 Smart Managed Gigabit Switch 24 | 1 523 zł |
D-Link DGS-1250-28X NET-WRPZ-DLI-077 | 1 619 zł |
D-Link DGS-1250-28X/E 24-port Gigabit Smart Managed DGS-1250-28X/E | 1 546 zł |
Switch D-Link DGS-1250-28X/E | 1 595 zł |
D-Link DGS-1250-28X | 1 483 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації D-Link DGS-1250-28X
Ціни на D-Link DGS-1250-28X |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1250-28X | від 1 483 zł | 10 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-28XMP | від 2 859 zł | 8 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-52X | від 2 426 zł | 10 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-52XMP | від 4 452 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →