Switch D-Link DGS-1250-28X
Zdjęcia 9 |
D-Link DGS-1250-28X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DGS-1250-28X
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DGS-1250-28X/E 28-portowy Layer 2/3 Smart Managed Gigabit Switch 24 | 1 523 zł |
D-Link DGS-1250-28X NET-WRPZ-DLI-077 | 1 619 zł |
D-Link DGS-1250-28X/E 24-port Gigabit Smart Managed DGS-1250-28X/E | 1 546 zł |
Switch D-Link DGS-1250-28X/E | 1 595 zł |
D-Link DGS-1250-28X | 1 483 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje D-Link DGS-1250-28X
Ceny na D-Link DGS-1250-28X |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1250-28X | od 1 483 zł | 10 oferty | ||
D-Link DGS-1250-28XMP | od 2 859 zł | 8 oferty | ||
D-Link DGS-1250-52X | od 2 426 zł | 10 oferty | ||
D-Link DGS-1250-52XMP | od 4 450 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →