Switch D-Link DGS-3130-30S
Zdjęcia 5 |
D-Link DGS-3130-30S 2 10GE / 24 SFP / 4 SFP+48 GE / 2 10GE / 4 SFP+ |
|
Przełącznik posiada dodatkowy port zarządzania MGMT i USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DGS-3130-30S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DGS-3130-30S/E switch zarządzalny L3 10G DGS-3130-30S/E | 5 000 zł |
Switch D-Link DGS-3130-30S/E | 4 563 zł |
D-link Dgs-3130-30s/e 30 Port Switch Posrebrzany | 5 373 zł |
Modyfikacje D-Link DGS-3130-30S
Ceny na D-Link DGS-3130-30S |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-3130-30S | od 4 563 zł | 3 oferty | ||
D-Link DGS-3130-54S | od 8 910 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →