Switch D-Link DGS-2000-28
D-Link DGS-2000-28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DGS-2000-28
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24-portowy GIGABIT Zarządzany przełącznik CPNT DGS-2000-28 | 1 389 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! d-link Przełącznik DGS-2000-28 Switch 24xGE 4xSFP - PA | 1 250 zł |
D-link Dgs-2000-28 Switch 28 Ports Czarny | 1 228 zł |
Modyfikacje D-Link DGS-2000-28
Ceny na D-Link DGS-2000-28 |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-2000-10 | od 627 zł | 1 oferta | ||
D-Link DGS-2000-10P | od 901 zł | 3 oferty | ||
D-Link DGS-2000-28 | od 1 228 zł | 3 oferty | ||
D-Link DGS-2000-52MP | od 5 033 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →