Switch D-Link DES-1008D
Zdjęcia 6 |
D-Link DES-1008D 5 FE8 FE |
|
Wcześniej została wydana inna wersja urządzenia DES-1008D (stara).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DES-1008D
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DES-1008D Fast Ethernet Switch 8 portów tworzywo sztuczne DES-1008D | 96 zł |
D-Link DES-1008D switch L2 8x10/100 Desktop/Wall NO FAN NUDLISF0811 | 53 zł |
D-Link DES-1008D NET-WRPN-DLI-013 | 47 zł |
D-Link DES-1008D switch L2 8x10/100 Desktop/Wall NO FAN 127951 | 55 zł |
D-Link DES-1008D Czarny | 50 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje D-Link DES-1008D
Ceny na D-Link DES-1008D |
---|---|---|---|---|
D-Link DES-1005D | od 35 zł | 17 oferty | ||
D-Link DES-1008D | od 47 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →