Комутатор D-Link DES-1008D
Фото 6 |
D-Link DES-1008D 5 FE8 FE |
|
Раніше випускалася інша версія пристрою DES-1008D (old).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DES-1008D
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link DES-1008D Fast Ethernet Switch 8 portów tworzywo sztuczne DES-1008D | 96 zł |
D-Link DES-1008D switch L2 8x10/100 Desktop/Wall NO FAN NUDLISF0811 | 53 zł |
D-Link DES-1008D NET-WRPN-DLI-013 | 47 zł |
D-Link DES-1008D switch L2 8x10/100 Desktop/Wall NO FAN 127951 | 55 zł |
D-Link DES-1008D Czarny | 50 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації D-Link DES-1008D
Ціни на D-Link DES-1008D |
---|---|---|---|---|
D-Link DES-1005D | від 35 zł | 17 пропозицій | ||
D-Link DES-1008D | від 47 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →